Něco o mně

Když přeskočím prvních 20 let... Studovala jsem Andragogiku, díky tomu jsem strávila 7 let na  HR, pracovala jsem v náboru, hodně jsem cestovala.

Bavilo mě psát a chtěla být u toho, jak se tvoří celé noviny, měla jsem štěstí na příležitosti, tak se ze mě i dílem osudu stala redaktorka.

Z novin jsem se přesunula do neziskovky, kde jsem působila jako projektová manžerka v rámci projektů v oblasti duševního zdraví, spolupodílela se krom jiného na vzniku Modelu optimálně fungující péče pro duševně nemocné v Karlovarském kraji. 

Již v průběhu těchto období jsem koketovala s nemovitostmi. Jelikož můj manžel pracoval celý život v bankách, vše se jednoho dne propojilo, je tomu ca 10 let, co se úspěšně živím financováním nemovitostí pro fyzické i právnické osoby.  

Občas se mě někdo zeptá, proč mám facebook s názvem Hypotéka z bambusové zahrady, prostě proto, že zahrada i bambusy jsou také mým životem.

Mám blízko k umění, tak jsem ve spolupráci s kamarádkou vytvořila web hyponabidka, kde chci hypotéky nabídnout neformálně.