Něco o mně

Říká se, že lidi rádi čtou o životních propadech a krizích druhých lidí, o tom, jak se z bláta dostali až na vrchol, a stali se tak inspirací druhým. V tomto ohledu zklamu, bohužel nejsem Popelka, a ani jsem nijak extra nezbohatla (zatím:). 

Když přeskočím prvních 20 let... Studovala jsem Andragogiku, a to mě dovedlo k práci  HR ve velké společnosti, kde jsem to vydrzela asi 7 let. Bavilo mě psát a chtěla být u toho, jak se tvoří celé noviny, a tak se ze mě stala na několik let redaktorka. Z novin jsem se přesunula do neziskovky, kde jsem působila jako projektová manžerka v rámci projektů v oblasti duševního zdraví, spolupodílela se krom jiného na vzniku Modelu optimálně fungující péče pro duševně nemocné v Karlovarském kraji. 

Již v průběhu těchto období jsem koketovala s nemovitostmi. Jelikož můj manžel pracoval celý život v bankách, vše se jednoho dne propojilo, je tomu ca 10 let, co se úspěšně živím financováním nemovitostí pro fyzické i právnické osoby. Vždycky jsem si myslela, že finance jsou jen nudná čísla, ale není to pravda. Jedná se o kreativní skládání někdy zdánlivě neslučitelných faktorů dohromady; sdílení s živými lidmi, které je mnohdy obahacující pro mě. 

Občas se mě někdo zeptá, proč mám facebook s tak divným názvem Hypotéka z bambusové zahrady, prostě proto (... že zahradu, bambusy přírodu můžu + někdy je to místo, kde se společně vidíme).

Jelikož mám blízko k umění, tak jsem ve spolupráci s kamarádkou vytvořila web hyponabidka, kde jsem chtěla hypotéky nabídnout neformálně a méně sterilně. Web a jeho tvorba se mi zalíbily, tak jsem vytvořila tento svůj, web pro Centrum duševního zdraví pro Prahu 9; ezo web...