A zas ten Advent

Advent… Čas k zamyšlení, čas tichosti kdy se otáčíme se sami k sobě. Advent otevírá lidské srdce, možná si klademe víc otázek, než kdy jindy. Je to také období, ve kterém je ve vzduchu více sounáležitosti s lidmi nebo oblastmi, které pomoc zvenčí potřebují. Charity a spolky jsou více vidět, na ulicích potkáváme lidi se zapečetěnými krabičkami, protože v tomto období lidé častěji otevírají své peněženky.

Já mám také ráda svátky, i Advent, ale často ctím tradice netradičně. Krom Adventu mám ráda  teplo, tak jsem si ho letos v rámci Adventu přivolala domů v podobě naší jiné letošní výzdoby. Mělo to i výhodu, že výroba byla tzv. co dům dal a zabrala asi 60 sekund;)

Obsah našeho věnce letos vyplnily mušle a kamení, které jsme nasbírali v létě, doprovodem se stala Azalka. Máme tak na stole vzpomínky na léto, sic za oknem více tma a zima. Jak to máte doma vy? Máte radši klasiku, nebo jste otevřeni dělat si výzdobu po svém?

Přeji pohodově prožité svátky!

 

Každý máte jiný příběh a já jsem tu profesně i lidsky pro všechny, kdo moji pomoc potřebujete. Posledních 11 let se specializuji na financování nemovitostí, hypotéky, úvěry. Zajistím finance na koupi nemovitosti i bez dokládání příjmů nebo pokud jste čerstvě po insolvenci. Za moje služby nic neplatíte.
Komentáře