Jak rychle jednat při koupi nemovitosti

Štěstí přeje připraveným, proto existuje produkt tzv předschválené hypotéky. Nejdřív hypotéka, pak nemovitost. Nepřijdete o nabídku nemovitosti, která se již nemusí opakovat.  Pro realitní kancelář můžete vystupovat jako klient, který má hotovost a rychlé jednání.

Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, s touto hypotékou vám neunikne žádná zajímavá nabídka na trhu s realitami. Je to téměř jako když máte peníze v hotovosti na účtě.

Připravte si hypotéku dnes, máte 3 roky na to, najít vysněnou nemovitost. Zafixujete si výhodné úroky, které v těchto měsících jsou! Nic za to neplatíte.

Někteří klienti ví, že teď mají skvělý příjem, ale za půl roku to tak nebude. Je pro ně strategické finance na koupi vyřešit teď. Nebo pokud jde žena na rodičovskou, příjem se také sníží. Důvodů, proč přistoupit k vyřízení hypotéky dřív je hodně.

Většinou se hypotéka předschválí na maximální výši, abyste měli prostor hledat v různých cenových relacích. Maximální výše se stanovuje dle vašeho aktuálního příjmu a splátkových výdajů, které by měly pokračovat i po čerpání této nové hypotéky. Zafixují  Vám současné levné podmínky a zajímavé úrokové sazby. Až nemovitost najdete, udělá se odhad, banka pustí peníze 80 – 90 % z odhadní ceny nemovitosti.

CO KDYŽ NEBUDU CHTÍT VYUŽÍT CELÉ VÝŠE PŘEDSCHVÁLENÉ HYPOTÉKY?

Nevadí, nemusíte dočerpat až 20 % zdarma.

NA CO MOHU HYPOTÉKU POUŽÍT?

Můžete financovat koupi bytu, domu, rekreační chaty nebo chalupy, výstavbu, pozemek, dědictví…

KOLIK SI MOHU OD BANKY PŮJČIT?

300 tisíc až 20 milionů Kč.

JAKÁ JE MAXIMÁLNÍ SPLATNOST?

Úvěr můžete splácet až 30 let do max věku 70 let.

JAKÝ JE MINIMÁLNÍ VĚK?

21 let.

JAK DLOUHO MOHU HLEDAT?

Lovit na trhu s nemovitostmi můžete skoro 3 roky.

KDO ZAJISTÍ ODHAD A BUDU HO PLATIT?

Odhad se dělá ve spolupráci se smluvními odhadci banky. Moji klienti odhady neplatí.

JAKÝ PŘÍJEM JE UZNATELNÝ?

Závislá činnost, která trvá aspoň 6 měsíců, mateřská, rodičovský příspěvek, důchod, Dohoda o provedení práce, Dohoda o provedení činnosti, výživné, rodičovský příspěvek, podnikatel a příjem z Daňového přiznání…

Pokud se domníváte, že máte atypický příjem, konzultujte se mnou. Například propočet Daňového přiznání vyjde v každé bance jinak a výsledný rozdíl poskytnuté hypotéky může být řádů milionů.

CO KDYŽ ZMĚNÍM ZAMĚSTNÁNÍ?

Pokud změníte či přijdete o práci během doby, kdy hledáte a máte na čerpání, banka už to dál neřeší. Posoudila vás na vstupu, kdy schválila hypotéku. V případě, že víte, že se vaše situace změní, je strategické zahájit kroky včas, dokud příjem pohodlně prokážete.

JAK JE TO S FIXACÍ, CO SJEDNÁM?

Například sjednáte na 8 let fix. Pokud čerpáte 12.měsíc po podpisu smlouvy, tak už jste si ukrojili 1 rok. V praxi si ´užijete´ sjednané fixace 7 let.

KDY ZAČNU SPLÁCET?

Splácet začínáte až když banka vyčerpá peníze = né během doby, kdy lovíte na trhu s nemovitostmi.

Chcete vědět víc? Ozvěte se! Štěstí přeje připraveným:)
lenka@lenkavagnerova.cz
720 029 255

LeV

Každý máte jiný příběh a já jsem tu profesně i lidsky pro všechny, kdo moji pomoc potřebujete. Posledních 11 let se specializuji na financování nemovitostí, hypotéky, úvěry. Zajistím finance na koupi nemovitosti i bez dokládání příjmů nebo pokud jste čerstvě po insolvenci. Za moje služby nic neplatíte.
Komentáře