Nejdřív hypotéku, pak teprv hledat nemovitost?

Moje praxe potvrzuje také – většinou hledáte bydlení, pak řešíte podpis žádosti o hypotéku, teda pokud nemáte celou částku našetřenu.

Proč ne? Ale…

Můžete si zajistit nejdřív hypotéku, zafixovat úrok, pak v klidu hledat nemovitost

Parametry hypotéky

Jedná se o standardní hypotéku s anuitním splácením. Výhoda pro Vás je, že ještě než najdete nemovitost, budete už vědět na jakou výši hypotéky se dostanete a hlavně – zafixujete si aktuální podmínky, pak máte 9 – 15 měsíců na hledání vysněné nemovitosti.
Pro budoucího prodávajícího jste tak seriózním partnerem, který již financování zajištěné má, prodávající se tak rychle dostane k penězům.

Splatnost až do věku 75 let, mimořádné splátky kdykoli, nedočerpání hypotéky bez sankce.

Pro schválený rámec objemu hypotéky a garanci sazby potřebujete pouze doložit své současné příjmy. Je to praktické pro ty, kteří třeba vědí, že změní zaměstnání. Splatnost hypotéky je maximálně 30 let, limit věku některých bank, 76 let. Tento hypoteční produkt umožňuje vkládat kdykoli mimořádné splátky bez sankce, dále můžete umořit až 25% ročně zdarma, jak umožňuje legislativa. Pokud se hypotéka schválí například na 5 mil, ale Vy se rozhodnete pro nemovitost pouze za 1 mil, nedočerpání úvěru máte bez sankce.

Hypotéky se poskytují, zatím, do maximálně 90% kupní ceny. Počítejte také s naspořenými financemi na daň z převodu nemovitosti, která je ve výši 4% z kupní ceny nemovitosti.

Každý máte jiný příběh a já jsem tu profesně i lidsky pro všechny, kdo moji pomoc potřebujete. Posledních 11 let se specializuji na financování nemovitostí, hypotéky, úvěry. Zajistím finance na koupi nemovitosti i bez dokládání příjmů nebo pokud jste čerstvě po insolvenci. Za moje služby nic neplatíte.
Komentáře