PF 2019

Na konci roku všichni bilancujeme…

Jaký byl můj rok 2018?

Strávila jsem čas cestováním ve vnitrozemí Korsiky. Objevila jsem pro sebe sportovní disciplínu Canyoning (sestupování vodou v horách), skákala z 15-20 metrů, slaňovala (a to mám fobii z výšek už když stojím na třetím schodu žebříku!). Díky skvělému průvodci a mým nejbližším jsem prožila den, kdy jsem překonala sama sebe a byla ´tady a teď´.

Sezóna mi dopřála s láskou opečovávat bambusovou i žravou zahradu, kterou máme doma (a vlastně i v práci).

Mám nové tetování jako poselství, památku podstatné etapy svého života. Dělám práci, která mě baví – pomohla jsem desítkám klientům k bydlení, podnikatelům jsem nacházela finance na jejich rozvoj, navázala jsem nová obchodní i neformální přátelství. Mám skvělou rodinu, jsem zdravá a žiji svobodný život…

Jaký bude můj 2019?

Na svých budoucích výzvách aktivně pracuji a tvořím svoji první Vision board. Za rok touto dobou se podělím, jak jsem dopadla (před a po). Na konci článku (dole v červeném rámečku) si můžete stáhnout pracovní listy, povedou vás krok za krokem,  jak tu svoji Vision board udělat.  

Nástěnka přání/Vision board

Zkuste si takovou nástěnku udělat taky! Začněte tím - po čem toužíte? Každá myšlenka, která se zrodí, má velkou sílu. Pouhou myšlenkou, vyšlete jasný vzkaz životu, že tohle chcete. Vyzkoušejte si, zda vesmírný bumerang funguje.

Vytvoření takové nástěnky přání je váš první opravdický krok ke zhmotnění vašeho záměru. Tuto smlouvu uzavřete jen sami se sebou, je jen jednostranná. Stačí tak málo, nic za to nedáte, takto volat pro splnění vašich snů.

Proč to vše dávat na nástěnku?

Je to důkaz. Obnovování myšlenky a připomenutí, co je váš směr nebo přání. Každá vaše pozornost podpoří energii vesmíru, která dá do pohybu další souvislosti. Energie proudí tam, kam směřuje vaše pozornost, vaše vědomí.

Dejte do svých plánů emoce

Zkuste nástěnku přání využít i na nějaké vaše strachy, či oblasti, ve kterých se chcete překonat. Dejte do svých plánů víc pocity – jak se chcete cítit, když se tam, kam míříte, dostanete? Vaše nástěnka přání bude váš odraz, kam svoji mysl můžete pustit, jak moc sebe umíte vnímat.

Nástěnka na očích

Dejte tuto nástěnku na místo, kde to uvidí i další lidé, členové rodiny… Nebo jen Vy – třeba do ložnice, každý den ráno když se probudíte, si tu energii připomenete, přitahujete Vesmír, aby vám do cesty dal, co si přejete. Přát si není jen o energii, že to napíšete, a ono se to splní. Ale už myšlenky, které se zaznamenají mohou začít otevírat nové dveře a možnosti, pokud budete otevřeni všemu, co vás potká.

Vision board jako zrcadlo života

Vision boardy jsou skutečně výtečnými společníky na cestě ke splněným přáním, cílům a snům. Můžete nad nimi meditovat, můžete si vytvořit podpůrné afirmace na témata, která obsahují, můžete si díky nim vizualizovat realitu, po jejímž naplnění toužíte. Můžete revidovat, jestli to, co jste si před časem na svůj vision board dali, je pro vás stále platné.

Díky tvorbě Vision boardu si uvědomíte, co všechno už ve svém životě máte. Čeho všeho jste dosáhli, a na co můžete být hrdí. Včetně toho, co vás třeba brzdí. Co žijete, ale už to ve svém životě nechcete. Zjistíte, že abyste se mohli posunout dál, je potřeba se zbavit vlastních omezení a neplatných vzorců.

Objevila jsem Vision Board díky Stáně, která je mi v tomto a mnohém dalším inspirací. Proto dnes máte příležitost stáhnout si takovou mapu, naučit se pracovat s tím, jak vytvořit svoji vlastní Vision board. Běžte krok za krokem za vašimi splněnými přáními ⇒ mapa-na-cestu-rokem-2019

Držím palce a přeji, aby se vaše myšlenky v budoucnu zhmotnily, aby se vaše životy co nejvíce podobaly vašim představám.

„Přejte si, pak tomu věřte a Vesmír vám to v nějaké podobě pošle…🙌“

Chcete mě kontaktovat?

Každý máte jiný příběh a já jsem tu profesně i lidsky pro všechny, kdo moji pomoc potřebujete. Posledních 11 let se specializuji na financování nemovitostí, hypotéky, úvěry. Zajistím finance na koupi nemovitosti i bez dokládání příjmů nebo pokud jste čerstvě po insolvenci. Za moje služby nic neplatíte.
Komentáře